logo Olde Veste
Actie AA drink TE MOEILIJK voor onze jeugdteams…………?

Actie AA drink TE MOEILIJK voor onze jeugdteams…………?

Nieuwsbericht

Ja, jongelui jullie lezen de koptekst goed! Ik heb het over jullie! Voetballend presteren onze jeugdteams op een goed niveau, maar als er helemaal GRATIS mooie prijzen te winnen zijn dan komt er weinig beweging in. starteam-title-desktop Op 17 december 2015 is ruimschoots aandacht gegeven aan deze actie door middel van dit nieuwsbericht. Op de site http://www.aa-drink.com/starteams/start.html ben ik eens gaan kijken of wij het maximale aantal teams van 20 al bereikt hadden. Nou wat denk je? Het aantal staat op 0......NUL......ZERO.....NOPPES! Dit kan toch niet waar zijn? Een vereniging met zoveel teams wil niet o.a.  gratis trainingsmateriaal krijgen? Inmiddels is duidelijk dat er een correctie nodig is op bovenstaande gegevens. Olde Veste moet je niet zoeken onder de O, maar onder de V van v.v. d' Olde Veste'54. B2 heeft zich WEL aangemeld....ere wie ere toekomt! Wie volgt,,,,,,? starteam-prizes Of zou het toch te moeilijk zijn? Zo ja, vraag dan om hulp via je leider/trainer of via iemand van de kantinecommissie.

LET OP!!!    LET OP!!!    LET OP!!! LET OP!!!    LET OP!!!

                    Aktie sluit op 31 maart 2016

De uitslag wordt op 4 april 2016 bekend gemaakt.

Alleen met een volgespaarde actiebanner dingen de gepresenteerde teams van een club mee naar de prijzen! Upload dus snel een foto van jullie volgeplakte​ actiebanner.

Deel dit bericht

share op facebook  
Top