logo Olde Veste
Geertjan de Grip nieuwe hoofd Jeugdopleiding

Geertjan de Grip nieuwe hoofd Jeugdopleiding

Nieuwsbericht

Met ingang van het nieuwe seizoen volgt Geertjan de Grip broer Marco op als hoofd jeugdopleiding bij Olde Veste. Zoals bekend wordt Marco de Grip volgende seizoen trainer van ons beloftenteam. Geertjan is voor Olde Veste geen onbekende. Vanuit zijn rol als medewerker bij de KNVB is hij verscheidene keren met Olde Veste in contact geweest en heeft daarmee al een goed beeld van onze jeugdopleiding. Geertjan heeft in zijn voetbaljeugd onder meer gespeeld voor Apeldoornse Boys en Be Quick (Zutphen). Door een verhuizing kwam hij in Meppel terecht en speelde daar eerst als junior en later als senior bij M.S.C. Meppel. Als jeugdtrainer startte Geertjan zijn carrière bij Alcides in Meppel. Dit kwam mede omdat zijn zonen bij Alcides gingen voetballen. Bij Alcides heeft hij diverse teams getraind, waaronder de A1. Ook is hij daar een aantal jaren hoofd jeugdopleiding geweest. Na Alcides vertrok hij naar SC Heerenveen en sinds 2011 is hij in dienst van de KNVB. Hij bekleedde daar diverse functies: clubcoach, projectmedewerker G-Voetbal, projectmedewerker Mini-Pupillen, cursusleider Coach de Coach en Sportief Coachen (VSK). Daarnaast verzorgt hij als docent voor de KNVB diverse opleidingen. Geertjan woont in Meppel, is getrouwd met Rolien en heeft 2 kinderen (jongens) van 17 en 14 jaar. In de komende periode zal Geertjan zich al een beetje verdiepen in onze jeugdopleiding en met ingang van het nieuwe seizoen zal hij ’s avonds en zaterdag regelmatig op onze velden te vinden zijn. Wij wensen Geertjan heel veel succes in zijn nieuwe functie. Bestuursgroep Technische Zaken.  
Deel dit bericht

share op facebook  
Top