logo Olde Veste
Toparbiter Kevin Blom reikt KNVB/Arag Fairplay certificaat uit aan d‘Olde Veste’54

Toparbiter Kevin Blom reikt KNVB/Arag Fairplay certificaat uit aan d‘Olde Veste’54

Nieuwsbericht

blom3

“Wedstrijd is samenwerking tussen scheidsrechter, spelers en publiek”

(door George Huisman) Hij had complimenten “voor de serieuze wijze waarop Olde Veste omgaat met de arbitrage”. Uit de mond van topscheidsrechter Kevin Blom, die toch al het een en ander gewend is, zijn dat woorden om te koesteren. Hij was zaterdag op sportcomplex Parallelweg om onze club het KNVB/Arag Fairplay certificaat uit te reiken. Het was aan drijvende kracht Lennart Fledderus (die het opwaarderen van de arbitrage samen met Johan Dolstra en Karst Kuilder had opgepakt) om namens Olde Veste zijn handtekening op het certificaat te mogen zetten.IMG_2536_bewerkt-1 “Elke voetbalwedstrijd hoort een samenwerking te zijn tussen scheidsrechter, spelers en publiek”, hield Kevin Blom zijn gehoord in de kantine voor. En: “Wees alert op nazorg. Als er tijdens een wedstrijd iets is gebeurd en de scheidsrechter zit ’s avonds thuis, houd hem dan ook in de gaten”. Fledderus komt, samen met Dolstra en Kuilder, de eer toe dat de arbitrage binnen Olde Veste geen ondergeschoven kindje meer is. Ook de grote tak met vrouwelijke voetballers binnen Olde Veste heeft nu ook een aantal eigen vrouwelijke scheidsrechters.IMG_2544_bewerkt-1 Voorzitter Albert Strijker noemde de ontwikkelingen van de club belangrijk, doelend op de Rinus Michels Award voor de beste jeugdopleiding van Nederland, een aantal jaren geleden, en recent de waardering door de KNVB van onze Top-amateur jeugdopleiding en nu dan de Fairplay Arbiter Award, als 65e club in Nederland en als 12e in Noord-Nederland. “We blazen niet te hoog van de toren maar we bereiken veel met onze vrijwilligers. We veranderen ook een beetje als club. Stond voorheen de focus puur op voetbal, nu gaat het ook om plezier in voetbal”, aldus de preses. “Het is niet meer zo van: we gaan voetballen, we hebben twee teams en oh ja: er moet ook nog een scheidsrechter komen. Zonder scheidsrechter is er geen wedstrijd en een goede scheidsrechter zorgt ook voor leuker voetbal, voor meer plezier binnen en buiten de lijnen. We zijn als club zeer blij met deze erkenning van ons arbitragebeleid”. Foto's door Jacob Westra  
Deel dit bericht

share op facebook  
Top