logo Olde Veste
WAT !@#$?…………… IS DE KANTINE/KEUKEN AL WEER DICHT?

WAT !@#$?…………… IS DE KANTINE/KEUKEN AL WEER DICHT?

Nieuwsbericht

OV voetbalkantineJa mensen, het is triest om jullie dit te moeten melden, maar vanaf heden zullen jullie bovenstaande reactie nog vaak gaan horen op ons sportpark. Of er moet op korte termijn iets gaan veranderen. Door een tekort aan vrijwilligers die kantine- en/of keukendienst willen draaien, wordt er te vaak een beroep gedaan op dezelfde personen. Voor deze personen begint het vrijwilligerswerk bijna op 'gewoon' werk te lijken. Het gevolg is vaak afzeggen of nog erger er helemaal mee kappen! Iedere maand wordt het een onmogelijke taak om het rooster compleet te maken. De kantinecommissie zal deze drastische maatregel regelmatig moeten gaan toepassen, omdat ze er zelf anders ook aan onderdoor gaan. Men kan niet zelf iedere avond de vacante plekken blijven gaan invullen. Ook voor hun moet het wel leuk blijven! Op zich toch wel vreemd dat er bij een groeiende vereniging steeds minder vrijwilligers overblijven. Dit zou toch juist andersom moeten zijn. Is men bang om dit werk te doen of juist te beroerd ? Krijgt men te veel commentaar van de andere kant van de bar. Ja, schrik maar niet ! Dit gebeurt is de praktijk echt. Het spreekwoord : "De beste stuurlui staan aan wal" is in dit verband ONVERKORT van toepassing bij onze club. Commentaar leveren op vooral jongeren ZONDER zelf ooit iets te doen is wel heel makkelijk. Tegen beter weten in volgt nu dan toch een laatste maar dringende oproep:

icon_announce_lg MELD JE AAN BIJ DE KANTINECOMMISSIE VOOR KANTINE- OF KEUKENDIENST

  Aangezien de kantine de belangrijkste bron van inkomsten is binnen onze vereniging zal het wel niet zo lang meer duren of ook wij sluiten ons aan bij andere verenigingen door dit soort werkzaamheden verplicht te stellen.  
Deel dit bericht

share op facebook  
Top