logo Olde Veste
Magic G Force daagt het bestuur uit om een potje te voetballen

Magic G Force daagt het bestuur uit om een potje te voetballen

Nieuwsbericht

18 november is de slotdag van de collectie voor NSGK, een landelijke
organisatie voor het gehandicapte kind . Meer informatie hierover
heeft u kunnen lezen in de lokale pers én op de website onder : 
 Olde-Veste-hand-in-hand-met-collecte-voor-NSGK

Een bestuurslid van ons leek het wel een aardige gedachte dat wij die middag met ons team een wedstrijd zouden spelen op het veld. Op zich een goed idee, omdat immers de helft van de collecteopbrengst naar ons team gaat. We moesten zelf maar een tegenstander regelen……….. Nou dat gaan we ook doen !
 

Magic G Force  daagt het bestuur van v.v. d'Olde Veste '54 uit om een potje tegen hun te voetballen op 18 november aanvang 13.45 uur.  
De gladiatoren van ons bestuur hebben onvoldoende leden voor een volledige veldbezetting van 11 spelers. Het staat hun dan ook vrij het elftal aan te vullen met andere spelers.  De sterkte hiervan maakt ons niet uit. Desnoods spelers uit de selectie, want vergeet niet dat wij vorig jaar maar liefst 2 x KAMPIOEN zijn geworden ! 

Wij zijn in ieder geval op ‘oorlogssterkte’ en zullen aangevuld worden met een aantal van onze eigen begeleiders (Jos, Andrea en Jack). Moet u helaas dit spektakel missen, dan kunt u ons volgen op onze eigen Facebook pagina

 

Deel dit bericht

share op facebook  
Top