logo Olde Veste
Bestuurlijk reactie richting Steenwijker Courant op vertrek OV 3

Bestuurlijk reactie richting Steenwijker Courant op vertrek OV 3

Nieuwsbericht

Als u onderstaand artikel in de Steenwijker Courant van maandag gelezen heeft, dan zult u zich verbaasd hebben. Nou ons bestuur ook!
Ons bestuur heeft de volgende reactie afgeven richting de redactie van de krant.

Geachte redactie Steenwijker Courant,  

Naar aanleiding van uw publicatie van maandagmiddag  4 juni  “Steenwijker Boys start met zaterdagteam” verzoeken wij u dit bericht te rectificeren. De inhoud van het stukje suggereert ten onrechte dat Olde Veste hulp heeft verleend aan Steenwijker Boys om een zaterdagteam te formeren. Olde Veste betreurt juist het vertrek van een groot aantal spelers van haar derde zaterdagteam naar Steenwijker Boys.  Ook heeft Steenwijker Boys op geen enkele wijze overleg gevoerd  met ons over de  start van een zaterdagteam met spelers van Olde Veste.  Daarbij vinden wij het niet correct dat de vertrekkende spelers worden “gehaald” met de  toezegging dat geen of slechts een beperkte contributie behoeft te worden betaald bij Steenwijker Boys. Zo ga je als goede buren niet met elkaar om, zo vinden wij.

Met vriendelijke groet,

Bestuur Olde Veste,  

E.J. Hesse, voorzitter
van ’t Veen., secretaris

Deel dit bericht

share op facebook  
Top