logo Olde Veste

Voorlopige indeling dames/meisjes

Nieuwsbericht

 

De voorlopige indeling van de dames/meisjes voor de nieuwe teams voor volgend seizoen is bekend. Er zullen volgend seizoen twee damesteams, 1 MB-team, 3 MC-teams, 2 D-teams en 1 E-team uitkomen. Hieronder het overzicht:

Teamindeling seizoen 2011 –
2012
Dames 1 Speelsters Bulsink Lisette
Deniz Serife
Dooren, van Tanja
Esselink Ricky
Grasmeijer Jessica
Heinen Sanne
Hendriksen Sanne
Huisman Lisa
Jansen Daniëlle
Moritz Eva Marijke
Oostenbroek Margaritha
Pijffers Mara
Smit Anneke
Zwaan Yvette
Zwieten, van Cynthia
Dames 2 Speelsters Aldewereld Brenda
Arnhem, van Miranda
Berendsen Ilonka
Gehrels Karin
Hong Vanny
Koopman Anita
Kremer Miranda
Lange, de Michelle
Maxwell Denise
Mezger Barbara
Moes Aline
Moes Lisette
Mosterman Martine
Nieuwenhuis Marieke
Peemen Therese
Ridder, de Esther
Stuifzand Alien
Wierda Inge
MB1 Speelsters Aardema Nienke
Bennen Eva
Daalmeijer Susan
Deniz Sule
Haverdil Kim
Klaster Bente
Koster Krista
Onderweegs Renée
Oryasin Hatice
Overkamp Rachelle
Potkamp Manuela
Steinmeijer Iris
Verbeek Daniëlle
Verouden Chiriva
Welling Bente
MC1 Speelsters Baas Carlijn
Baltussen Bowien
Baltussen Jorieke
Dalen, van Lisanne
Groot, de José
Jassies Rosalie
Knoops Sanne
Kool Nina
Krist Romy
Mulder Demi
Pen Kelly
Teekamp Gout Sharon
Timmerman Britt
Visser Mariëlle
Vries, de Anneloes
MC2 Speelsters Boer, de Lina
Brus Michelle
Folkersma Lotte
Grasmeijer Samantha
Hofker Melissa
Knoop Leonieke
Knoop Daniëlle
Linden, v.d. Hinke
Lukas Emma
Mulder Danique
Reinders Michelle
Vedder Dagmar
Veltman Laura
Vries, de Marjolijn
Weijdema Kelly
MC3 Speelsters Hendriksen Linda
Koppers Demi
Lijkendijk Danique
Lubbinge Romy
Nijenhuis Veerle
Tigchelaar Annarens
Vink Nathalie
Vos, de Tamarah
D8M Speelsters Bruinenberg Romee
Burgmeijer Anouk
Elschot Shania
Groen Sanne
Kuper Sarah
Menkhorst Britt
Nijenhuis Amber
Paardenkooper Demi
Steenstra Nynke
Velde, v/d Lotte
Weijdema Iris
Winters Merel
Wissing Isza
D9M Speelsters Bijker Veerle
Bruijne, de Martine
Dalen, van Charelle
Hagendoorn Doris
Koning Naomi
Lap Tessa
Leeuwerink Amylyn
Lugtmeijer Babette
Lugtmeijer Denise
Luik, van Noa
Meijer Demy
Meinen Josine
Steenstra Tamar
Veen Esra
Vinne, v/d Celine
E10M Speelsters Assink Ismay
Bruijne, de Annet
Ebbers Hanneke
Doorn, van Lois
Mollema Carin
Reinders Xaviera
Revet Noortje
Geus, de Dion

 

 

 

Deel dit bericht

share op facebook  

Warning: Use of undefined constant nws - assumed 'nws' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/oldevest/public_html/archief/wp-content/themes/weblicity/single.php on line 77
Top
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/oldevest/public_html/archief/wp-includes/functions.php on line 4609