logo Olde Veste
Clubblad is weer terug!

Clubblad is weer terug!

Nieuwsbericht

Het is zover: het oude vertrouwde clubblad is terug. Het laatste clubblad werd in september 2009 uitgegeven en ging vervolgens online,maar ook hier stierf het een stille dood.

Maar er is nieuw leven geblazen in het clubblad, ook in dit digitale tijdperk. Donderdag 3 november 2011 kan in de geschiedenisboeken van d’Olde Veste’54 worden geschreven.

Donderdagmiddag werden ze bezorgd. Het eerste exemplaar werd door voorzitter Jan Broer overhandigd aan Hilly Hoorn, lid van verdienste en oudste lid van de vereniging. ‘Een mooi initiatief’, zei Hilly, ‘Ik mocht het graag lezen en ben blij dat het nu weer terug is.’

Jan van der Ploeg regelde de adressen, Piet Timmerman, Gerrit Heidinga en Klaas Hoekstra voor de stapeltjes en de bezorgers:

Een bezorger en niet zomaar één: een zeer ervaren, Cees Bos.

Toch is het clubblad anders dan vroeger. Het actuele nieuws verschijnt op de website en in de nieuwsbrieven, meer achtergrondinformatie en interviews verschijnen in het clubblad, dat vanaf nu Olde Veste Magazine heet.

Bovendien is het magazine ook digitaal te lezen. Alle nummers zullen in de Link Olde Veste Magazine op de website verschijnen.

OV Magazine verschijnt vijf keer per jaar. Het eerstvolgende nummer verschijnt medio december.

De redactie bestaat uit:

Wilko Aardema, waardema@oldeveste.com

Jan Broer, jbroer@oldeveste.com

George Huisman, ghuisman@oldeveste.com

Menno Mollema, mmollema@oldeveste.com

Ysbrand Visser, yvisser@oldeveste.com

Inge Wierda, inge@oldevestemeiden.nl

Hans Zondervan, hzondervan@oldeveste.com

Vragen voor de redactie: George Huisman, ghuisman@oldeveste.com.

Vragen over distributie: Piet Timmerman, ptimmerman@oldeveste.com.

Advertentietarieven per editie:

1/8e pagina € 40,–

1/4e pagina € 60,–

1/2e pagina: € 90,–

20% korting bij 5 plaatsingen.

Vragen over advertenties: Harry van Dalfsen, hvdalfsen@oldeveste.com.

 

Deel dit bericht

share op facebook  

Warning: Use of undefined constant nws - assumed 'nws' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/oldevest/public_html/archief/wp-content/themes/weblicity/single.php on line 77
Top
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/oldevest/public_html/archief/wp-includes/functions.php on line 4609