logo Olde Veste
Nieuwe trainsters damesafdeling

Nieuwe trainsters damesafdeling

Nieuwsbericht

Van links naar rechts: Layla Regelink, Sandra Hesse en Ramona Jepma.

 

Naast het aanstellen van Sandra Hesse als trainster van Dames 1, heeft de Bestuursgroep Vrouwen ook twee nieuwe trainsters voor MB1 aangesteld: Ramona Jepma en Layla Regelink. Bas Baltussen van de Bestuursgroep Vrouwen is zeer content met de aanstelling. ‘Sandra heeft zelf op hoog niveau gespeeld, is fanatiek en heeft verstand van het spelletje. Met haar halen we een boel kennis op het gebied van vrouwenvoetbal binnen. We hopen dat niet alleen de selectie ervan zal profiteren, maar onze gehele afdeling.’

Met het aantrekken van Ramona Jepma en Layla Regelink haalt Olde Veste twee jonge trainers binnen. Beide dames voetballen zelf nog wekelijks op hoog niveau, respectievelijk hoofdklasse en eerste klasse. Hun ervaring en technisch inzicht moeten niet alleen de speelsters van de MB1 beter maken, zowel individueel als in teamverband, maar er ook voor zorgen dat de overgang naar het seniorenvoetbal minder groot wordt.

‘We hebben bij Olde Veste misschien één van de grootste damesafdelingen van Noord Nederland maar voetballen met ons eerste elftal slechts in de vierde klasse. We hebben de ambitie om binnen afzienbare tijd zo hoog mogelijk te voetballen. We zijn dit niet alleen aan onze grootte verplicht, maar ook omdat er in onze jeugd zeer talentvolle meiden rondlopen. Die moeten voetballen op het niveau dat bij hun past’, is Baltussen van mening. ‘En als je in de jeugd ieder seizoen meedoet om de prijzen is dat niet de vierde klasse.’

De opmerking dat het dan alleen prestatiegericht voetbal is, valt duidelijk niet goed bij Bas Baltussen. ‘Plezier en aandacht is onze basis. En dan aandacht voor alle speelsters, niet alleen de dames/meisjes die goed kunnen voetballen. Dat is de kracht van het vrouwenvoetbal binnen onze vereniging. Een grote damesafdeling waar plezier en prestatie samengaan.’

 

Deel dit bericht

share op facebook  

Warning: Use of undefined constant nws - assumed 'nws' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/oldevest/public_html/archief/wp-content/themes/weblicity/single.php on line 77
Top
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/oldevest/public_html/archief/wp-includes/functions.php on line 4613