logo Olde Veste

Wilko Vroege naar d’Olde Veste’54

Nieuwsbericht

De technische commissie van d’Olde Veste’54 maakt bekend dat Wilko Vroege, speler bij sv Steenwijkerwold 1, er voor heeft gekozen volgend seizoen de 1e selectie van d’Olde Veste te komen versterken. Wilko is een jonge talentvolle aanvaller, die past binnen de ambities van onze vereniging. Als jeugdspeler heeft de in Steenwijk woonachtige Wilko de jeugdafdeling van Steenwijkerwold doorlopen.

Bij d’Olde Veste ’54  hoopt hij zich als voetballer verder te kunnen ontwikkelen op een hoger niveau.

d’Olde Veste wenst Wilko veel succes en speelvreugde bij onze vereniging toe.

Deel dit bericht

share op facebook  

Warning: Use of undefined constant nws - assumed 'nws' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/oldevest/public_html/archief/wp-content/themes/weblicity/single.php on line 77
Top