Notice: register_sidebar_widget is verouderd sinds versie 2.8.0. Gebruik in plaats daarvan wp_register_sidebar_widget(). in /home/oldevest/public_html/archief/wp-includes/functions.php on line 4648

Notice: register_widget_control is verouderd sinds versie 2.8.0. Gebruik in plaats daarvan wp_register_widget_control(). in /home/oldevest/public_html/archief/wp-includes/functions.php on line 4648
Bestuurders | V.V. d' Olde Veste
logo Olde Veste

Bestuurders

Bestuursgroepen

Technische zaken

Voorzitter
Dirk Gerrits 06 18684797 dgerrits@oldeveste.com
Lid
Folkwin Holtrop 06 11913750 fholtrop@oldeveste.com
Lid / Coördinator prestatiegerichte A- en B teams
Niels van der Zandt 06 10893350 nvdzandt@oldeveste.com
Lid / Coördinator prestatiegerichte C- en D teams
Rick Vis 06 51181349 rvis@oldeveste.com
Lid / Coördinator prestatiegerichte F teams
Wim Assink 06 81173432 wim.assink@kpnmail.nl
Lid / Coördinator Keepers
René Jongbloed 06 29193665 rjongbloed@oldeveste.com

Voetbal

Voorzitter
Karst Kuilder 06 18250498 kkuilder@oldeveste.com
Lid
Jan Keuning 06 10212626 jkeuning@oldeveste.com

Jeugd

Wij zijn op zoek naar één nieuw lid voor onze Bestuursgroep. Bent u geïnteresseerd dan kunt u contact opnemen met de voorzitter.

Voorzitter
Theo Heegsma 06 10864808 theegsma@oldeveste.com
Lid / Algemeen en Technisch Jeugdcoördinator
Johan Dolstra 06 12026620 jdolstra@oldeveste.com
Lid
Leo van Harten 0521 511336 alvanharten@home.nl
Lid
Janet Mulder 0521 345679 mulder.janet@hotmail.com
Lid
Johan Ent 06 12165823 johanent@versatel.nl

Vrouwen

Voorzitter
Liesbeth van der Sluis 06 40626225 @oldeveste.com
Lid / Jeugd ME en MD
Cynthia van Zwieten 06 51763074 @oldeveste.com
Lid / Jeugd MC en MB
Tiese van Dalen 06 12411499 @oldeveste.com
Lid/ Technisch
Henny Biemans 06 30367200 @oldeveste.com
Lid / PR
Lisette Bulsink 06 46792300 @oldeveste.com
Lid / PR
Yvette Zwaan 06 26425445 @oldeveste.com

Kantine

Voorzitter
Michel Holleboom 06 10375001 mholleboom@oldeveste.com
Lid / Secretaris
Gea Minnema geesuh@hotmail.com
Lid / Penningmeester
Frans Klozen 06 23415017 klozen00@planet.nl
Lid / Inkoop
Rianne Strijker famstrijker76@ziggo.nl

Commerciële Zaken

Voorzitter
Harry van Dalfsen 06 50516108 hvdalfsen@oldeveste.com
Lid / Accountbeheer
Mans Loman 06 41312488 loman@lomanrecruitment.com
Lid / Contractbeheer
Robert de Velde 06 43989024 rcdevelde@kpnplanet.nl
Lid / Activiteiten
Hans van Wermeskerken 06 53354593 hvwermes@hotmail.com

Bestuurscommissies


Financiële Zaken en Ledenadministratie

Voorzitter
Gerhard van der Ploeg 06 51966063 gvdploeg@oldeveste.com
Lid / Contributie en Administratie
Jan van der Ploeg 06 44420734 jvdploeg@oldeveste.com
Lid / Administrateur
Albert Groen 0522 257382 agroen@oldeveste.com
Lid / Ledenadministratie
Piet Timmerman 0521 514476 ptimmerman@oldeveste.com
Lid / Kleding
Albert Strijker 06 22869194 kledingcommissie@oldeveste.com
Lid / Merchandising
Gerrie Timmerman 06 40120365 oldevesteshop@oldeveste.com

PR & Communicatie

Voorzitter
Jan Broer 06 23000415 jbroer@oldeveste.com
Lid
George Huisman 06 83639091 ghuisman@oldeveste.com
Lid
Ysbrand Visser 06 54291645 yvisser@oldeveste.com
Lid
Hans Zondervan 06 18444095 hzondervan@oldeveste.com
Lid
Melvin Achter machter@oldeveste.com
Lid
Yvette Zwaan 06 26425445 @oldeveste.com
Lid / Redactioneel Webmaster
Herman Broer 06 486434480 webmaster@oldeveste.com
Lid / Webmaster
Christian van der Nat 06 30373756 webmaster@oldeveste.com

MVA

Voorzitter
Jan Broer 06 23000415 jbroer@oldeveste.com
Lid
Teun Grasmeijer 06 12648142 teungrasmeijer@home.nl
Lid
Herman Klaster 06 23998279 h.klaster@ziggo.nl
Lid
Leo Mulder 06 17103543 leomulder977@hotmail.com
Lid
Annet Wiersema 06 54655735 awiersema@xs4all.nl

Vrijwilligerscoördinatie

Voorzitter
Teun Grasmeijer 06 12648142 teungrasmeijer@hotmail.com
Lid
Henk Bijlsma @oldeveste.com
Lid
Leo van Harten 0521 511336 alvanharten@home.nl
Lid
Liesbeth van der Sluis 06 40626225 rudolf01@home.nl
Lid
Yvette Zwaan 06 26425445 yvettezwaan@hotmail.com
Lid
Cynthia van Zwieten 06 51763074 ginasister@hotmail.com

Overige Organisatie


Voetbal > Wedstrijdsecretaris

Wedstrijdsecretaris
Jan Smook 06 28972419 wedstrijdsecretaris@oldeveste.com
2e wdstrijdsecretaris
Hendrik Jan Doorten 06 37228212 hdoorten@yahoo.com

Voetbal > Consul

Consul
Henk Hielkema

Vertrouwenspersonen

Vertrouwenspersoon
Erik Hilbink ehilbink@home.nl
Vertrouwenspersoon
Liesbeth van der Sluis 06 40626225 rudolf01@home.nl 

Jeugd > Toernooicommissie Jeugd

Voorzitter
Roelof Wever 06 51089159
Lid
Leo van Harten 0521 511336 alvanharten@home.nl

Jeugd > Zaalvoetbalcommissie Jeugd

Voorzitter
Hendrik Jan Doorten 06 37338212 hdoorten@yahoo.com 
Lid
Henry Ridder 06 11731209
Lid
Esther Landman 06 48807028
Lid
Connie van Galen 06 25564609
Lid
Johan Dolstra 06 12026620

Supportersclub

Voorzitter
Hans Franken 06 40016271 hans_franken@hetnet.nl
Penningmeester
Sytze Hindriks 06 30120285
Secretaris
Albert van der Walle 0521 516802
Lid
Edwin Zandstra 06 5322671
Lid
Vroukje Otten 0521 517151
Lid
Trudy Braad 0521 510106

55+ Groep

Voorzitter
Jack Klaster 06 23187643 jackklaster@home.nl

Jubileumcommissie 2013/2014

Deze commissie voorbereidt en coördineert de activiteiten in het kader van het 60-jarig jubileum in 2014.

Voorzitter
Andries Huberts
Lid
Jan Broer jbroer@oldeveste.com
Lid
Klaas Hoekstra
Lid
Gerhard van der Ploeg gvdploeg@oldeveste.com
Lid
Jan van der Ploeg jvdploeg@oldeveste.com
Lid
Jacob Westra j.westra@mijande.nl
Top
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/oldevest/public_html/archief/wp-includes/functions.php on line 4552